در این پست به آموزش هک کردن وایبر دیگران و دانلود نرم افزار هک وایبر ، نرم افزار ها و اپلیکیشن های هک اکانت وایبر می پردازیم.

هک,وایبر,هک وایبر

اگر خود شما از استفاده کننده های نرم افزار هایی مانند وایبر (viber) ، واتس اپ (WhatsApp)، تلگرام (Telegram) و لاین (LINE) و … غیره باشید. متوجه می شوید این نرم افزار ها در عرض کمتر از یک هفته آپدیت می شوند یعنی قبل از اینکه هکری پی به نقطه ضعف چنین نرم افزار هایی ببرد که بتواند از آن قسمت مثلا نرم افزار وایبر و یا وایبر کس دیگری را هک کنند. برنامه نویسان و پشتیبانان وایبر قبل از هکرها پی به آن ضعف برده و این مشکل و روزنه را مسدود و از دست هکر viber غیر قابل نفوذ خواهند کرد. بخاطر همین است که در عرض کمتر از یک هفته اپلیکیشن وایبر آپدیت می شود و ورژن جدید و مقاوم تر در مقابل هکر ها جای ورژن قبلی را می گیرد و تکرار این روند و همچنین بهبود امکانات وایبر نیز دلیل آپدیت های زود به هنگام این اپ می باشد.

می دانید که یک شرکت ژاپنی به نام «راکوتن» اپلیکیشن پیام فوری و تماس اینترنتی وایبر را به قیمت ۹۰۰ میلیون دلار خریداری کرده است.

ابزاری مانند وایبر به این گران قیمتی اگر قابل هک باشد هیچ گاه به چنین قیمتی نمی رسید. یعنی مالکان این شرکت هیچ گاه مبلغ گزافی به این اپلیکیشن نمی دادند.

اگر به این فکر هستید که وایبر دیگران را با استفاده از نرم افزارهایی مانند viber hack و یا وایبر هکر و Spy Viber Hack Account هک کنید. سخت در اشتباهید و راه به جایی نخواهید برد.

توجه: هک وایبر (همه ی یافته ها با چنین کلماتی بی محتوی و بی اساس می باشند ) :

دانلود نرم افزار هک کردن اکانت وایبر
دانلود نرم افزار هک وایبر برای ویندوز
نرم افزار هک کردن اکانت viber
دانلود نرم افزار hack viber
اپلیکیشن اندروید viber hack
هک اکانت وایبر برای اندروید
چطور اکانت وایبر دیگری را هک کنیم؟
آموزش هک کردن وایبر دیگران
آموزش هک کردن viber
چگونه وایبر دیگران را هک کنیم؟

هک,وایبر,هک وایبر

توجه : نرم افزارهای زیادی در سطح اینترنت جهت هک کردن وایبر دیگران پخش شده که همه بی اثر و یا ابزاری برای جاسوسی از خود شماست که با نصب چنین بد افزارهایی بر کامپیوتر خود و یا نصب اپلیکیشن هایی بر گوشی خود اجازه ی دسترسی هکرها به وایبر و گالری تصاویر و مخاطبین و حساب های ایمیل گوشی خود را می دهید. پس هر ابزاری را نصب ننمایید.

نکته : حتی در یوتوب فیلم های زیادی در رابطه با آموزش هک کردن وایبر دیگران و یا آموزش کار با این اپلیکیشن ها و بد افزارهای ساخته شده که همگی ساختگی و سر کاری می باشند.

هک,وایبر,هک وایبر

ترفند های هکرها و وب سایت های آنلاین هک وایبر (hack viber)

۱ : قبل از هر چیز اگر امکان خرید از وب سایت های آنلاین خارجی را دارید. وب سایت های زیادی در رابطه با هک آنلاین اکانت وایبر بوجود آمده اند. که پنل دمو را قبل از خرید و برای اطمینان خاطر جهت کار و آموزش قرار داده اند. باید متذکر شوم فقط صرف کلاه برداری اینترنتی می باشند. تنها خود وایبر قادر به این روش می باشد. موقعی می تواند امکان پذیر باشد که از وب سایت www.viber.com چنین خدماتی را خریداری کرده باشید. که وایبر هیچ گاه چنین خدماتی را به کاربرانش نخواهد داد.

هک,وایبر,هک وایبر

۲ : وب سایت ها از آمار بازدیدکنندگان خود کسب سود می کنند. خیلی از وب سایت ها مطلبی در این باره درج نموده اند و لینک نرم افزار را هم برای دانلود گذاشته اند فقط برای دانلود مثلا Spy Viber Hack Account Tool Free باید چندین بار در این وب سایت مورد نظر کلیک نمایید و در آخر هم می بینید دانلود نشد و اگر هم موفق شدید. بصورت zip می باشد. نرم افزار را از حالت زیب خارج می کنید مشاهده می نمایید دوباره داخل یک فایل زیپ و یا rar دیگری می باشد و یک فایل متنی هم گذاشته برای بدست آوردن پسورد فایل که باید به وب سایت دیگری مراجعه کنید که متعلق به همین شخص می باشد.

خلاصه چهار پنج ساعتی در این سایتها کلیک می کنید. آخر سر هم هیچ و هیج با این کار شما . گوگل هم فکر میکنه این وب سایت خیلی وب جامعی می باشد که کاربران چندین ساعت در این مشغول خواندن مطالب و کلیک کردن هستند. فقط رتبه این سایت را در گوگل بالا بردید. و در نتایج جستجو اول از همه در گوگل انتخاب خواهند شد.

جالب توجه اینکه چون نمی توانید فایل را از حالت زیپ خارج کنید به شما پیشنهاد آموزش و دانلود نرم افزار بدست آوردن پسورد فایل های زیپ و رار zip , rar را می دهد.

(به این حالت free download password unlocker winzip and winrar که خود داستانی دارد.)

نمونه ای از این نرم افزارها را جهت دانلود گذاشته ام که از همین وب سایت های Hack Viber دانلود شده. می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

لینک : دانلود نرم افزار هک وایبر

هک وایبر

نمونه فایل متنی موجود در نرم افزار هک اکانت وایبر

File is Protected With Passowrd to stop is being over used , Read Instruction below how to get password

YOU DO NOT NEED TO PAY ANYTHING!

It’s free. You will spend a few minutes.
—————————————————–
Download Link : https://viberhacher.com/?FFBDqGU

—————————————————–
Read these instructions on how to get the password:
۱٫ Copy this link into your browser
۲٫ Offers a window pop up [This is to prevent spambots].
۳٫ Choose any mobile offering [do not worry about credit, see below].
۴٫ Complete mobile offers, you will be charged and password to unlock.
۵٫ After unlocking password, send “STOP” to the number associated with the Offer.
۶٫ The offer will be canceled and the credit will be restored.
۷٫ Enjoy this one!

از جستجو چنین کلماتی نیز پرهیز کنید.

viber multitool viber hack viber spy one application

viber hack spy tool

Spy on Someones Viber Account

How to Hack Viber Free for Download?

[Spy]Viber Hack Account Tool Free 2014 iOS/Android

viber hack download
viber hack software
viber hack suite review
viber hack android

viber hack suite review
how to hack viber code
how to hack viber activation code
how to hack viber messages

viber hack suite free download
viber hack android
viber hack iphone
viber hack software

منبع :‌http://www.booloor.com/